S2 LOGISTICS

GER FR EN PL zmień język:
INFOLINIA
+48 68 475 20 30
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

CSR

Współcześnie działający przedsiębiorcy powinni zdawać sobie sprawę jak ważny jest kontakt z lokalną społecznością. W swoich działaniach powinni brać pod uwagę potrzeby nie tylko pracowników ale najbliższego otoczenia firmy. Kierując się tą zasadą 2SLogistics wspomaga i zachęca pracowników do działań opartych na wolontariacie.

 

Szlachetna Paczka (www.szlachetnapaczka.pl)
Wszyscy pracownicy 2S Logistics odpowiedzieli na apel Stowarzyszenia Wiosna dotyczący corocznej ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka, biorąc czynny udział w zbiórce żywności, środków czystości, ubrań oraz zabawek dla najuboższych rodzin z naszej okolicy.

 

Mateuszek
W 2009 roku otrzymaliśmy list od rodziców dwudziestomiesięcznego Mateuszka chorego na porażenie mózgowe, z prośbą o pomoc. Zespół 2S Logistics podjął wspólną decyzję o pomocy. Od tamtego czasu część zespołu przekazuje swój 1% podatku na rehabilitację chorego Mateuszka.

 

Pomoc Dzieciom z LORO (www.loro.pl)
W odpowiedzi na prośbę fundacji RADOŚĆ DZIECIOM została przekazana pomoc finansowa Lubuskiemu Ośrodkowi Rehabilitacyjno-Ortopedycznemu im. Lecha Wierusza w Świebodzinie. Dofinansowaliśmy zakup koców, kompletów pościeli oraz ręczników przeznaczonych dla dzieci z tutejszego oddziału dziecięcego.

 

Pomoc Dzieciom z LORO

 


Wakacje dzieci z najuboższych rodzin
Zarząd firmy zdecydował o udzieleniu pomocy finansowej w organizacji wyjazdu na letni wypoczynek dzieci i młodzieży z najuboższych rodzin, w tym celu zostały przekazane środki dla Caritas Świebodzin, które pomogły grupie 14-ga dzieci wyjechać na wakacje.

 

Ochrona środowiska
Ważnym elementem odpowiedzialności społecznej są także działania proekologiczne stosowane w codziennych działaniach 2S Logistics. W tym celu, ograniczyliśmy zużycie papieru wprowadzając w 2009 roku e-faktury.
W celu zwiększania świadomości proekologicznej wdrażamy m.in. Zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 14000. 

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą one m.in. do logowania się na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób. Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączyć, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić. Zamknij