S2 LOGISTICS

GER FR EN PL zmień język:
INFOLINIA
+48 68 475 20 30
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Jakość

2S Logistics kwalifikowanym dostawcą Volkswagen Group

 

Od 2008 roku jesteśmy kwalifikowanym dostawcą Volkswagen Group co ma dla nas ogromne znaczenie i z czego jesteśmy dumni. Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne ponieważ podstawową branżą obsługiwana przez 2S Logistics Sp. z o.o. jest branża motoryzacyjna, której Volkswagen jest jednym z głównych reprezentantów.

 

 

2S Logistics otrzymuje certyfikat „Przejrzysta firma”

 

W 2009 roku firma Dun and Bradstreet Poland we współpracy z partnerami, nagrodziła  2S Logistics Sp. z o.o. certyfikatem "Przejrzysta Firma". Wyróżnienie to świadczy o rzetelności w wywiązywaniu się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych oraz chęci współpracy z kontrolą gospodarczą, reprezentowaną przez Dun and Bradstreet Poland.

Certyfikat ten jest wyrazem naszej wiarygodności z czego jesteśmy dumni.

 

    przejrzysta firma    

 

 

ISO 9001:2000 w 2S Logistics

 

Przedsiębiorstwo 2S Logistics powstało 1 września 2004 roku jako spółka z o.o. a utworzone zostało na bazie wieloletnich doświadczeń właścicieli, zdobytych w międzynarodowych firmach przewozowych, spedycyjnych i logistycznych. W celu osiągnięcia i utrzymania jak najwyższej jakości świadczonych usług Zarząd spółki podjął decyzję o wdrożeniu Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z międzynarodową normą ISO 9001:2000.

Obok Polityki Jakości Zarząd Spółki zapewnia ustanowienie celów w oparciu o wymierne wskaźniki jakościowe, które umożliwią identyfikację pracowników z celami jakościowymi, a tym samym zapewniają efektywne dążenie do ich realizacji.

 

polityka jakości

 

 

 

Edycja 2

Polityka jakości

 

Dostarczanie usług o jak najwyższej jakości, przygotowanych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i potrzebami klientów jest dla nas celem nadrzędnym.

 

Ciągłe podwyższanie jakości świadczonych usług jest dla nas szansą na długotrwałą współpracę z obecnymi klientami oraz na pozyskanie nowych.

 

Szansę tą będziemy starali się wykorzystać i uznajemy to za warunek niezbędny dla dalszego rozwoju naszej firmy.

 

Za efektywne wdrożenie polityki jakości odpowiada Prezes Zarządu oraz Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością.

 

Powyższa polityka jakości jest powszechnie dostępna, a pracownicy 2S Logistics czynnie uczestniczyli w jej tworzeniu, przez co zostali z nią zapoznani.

 

Świebodzin, 03 marzec 2006

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą one m.in. do logowania się na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób. Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączyć, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić. Zamknij