S2 LOGISTICS

GER FR EN PL zmień język:
INFOLINIA
+48 68 475 20 30
Masz pytania? Zadzwoń do nas!
Transport drogowy
Transport drogowy

2S Logistics specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw produkcyjnych z branży motoryzacyjnej.

Transport drogowy

2S Logistics specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw produkcyjnych z branży motoryzacyjnej.

 

Naszymi klientami są również producenci części do maszyn i urządzeń papierniczych, producenci z branży medycznej, elektromaszynowej oraz firmy handlowe.

 

Specjalnością 2S Logistics jest międzynarodowy transport drogowy z i do Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Luxemburga, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Austrii, Czech, Słowacji, Węgier oraz Skandynawii.

 

Transporty specjalne realizujemy w utworzonym w 2004 roku Systemie D2(„Door to Door” /„Dostawa na 2-gi Dzień”).

 

W wyniku ostatniego monitorowania procesów terminowość dostawy przesyłek do klientów wyniosła - 99,42 %, a zrealizowana była przez 66,24% kwalifikowanych dostawców.

 

Przewóz wszystkich przesyłek objęty jest odpowiednio ubezpieczeniem OC Spedytora lub OC Przewoźnika, dodatkowo możemy dokonać ubezpieczenia CARGO. Posiadamy otwarta polisę CARGO do kwoty 500 000,00 USD. Mamy możliwość zawarcia ubezpieczenia CARGO w czasie rzeczywistym.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą one m.in. do logowania się na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób. Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączyć, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić. Zamknij