S2 LOGISTICS

GER FR EN PL zmień język:
INFOLINIA
+48 68 475 20 30
Masz pytania? Zadzwoń do nas!
Transport specjalny
Transport specjalny

2S Logistics specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw produkcyjnych z branży motoryzacyjnej.

Transport specjalny

 

 

 

2S Logistics specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw produkcyjnych z branży motoryzacyjnej.

 

Naszymi klientami są również producenci części do maszyn i urządzeń papierniczych, producenci z branży medycznej, elektromaszynowej oraz firmy handlowe.

 

Specjalnością 2S Logistics jest międzynarodowy transport drogowy z i do Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Luxemburga, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Austrii, Czech, Słowacji, Węgier. 

 

W 2004 roku stworzyliśmy System D2D („Door to Door” /„Dostawa na 2-gi Dzień”) przeznaczony do obsługi przesyłek o wadze do 1500 kg. Przewóz przesyłek w tym systemie odbywa się bez przeładunków w terminalach. Odbiór przesyłek dokonywany jest bezpośrednio u Nadawcy, a dostawa realizowana jest bezpośrednio do Odbiorcy.

 

Przykładowy czas transportu drogowego przesyłki:

- z Niemiec do Poznania wynosi od 6 do maksymalnie 13 godzin,

- z/do Anglii - ok. 21 godzin,

- z/do Portugalii ok. 54 godziny. 

 

System w którym pracujemy pozwala nam zagwarantować Państwu podstawienie środka transportu pod załadunek od 30 minut do maksymalnie 4 godzin licząc od potwierdzenia załadunku, prawie w każdym kraju Unii Europejskiej.

 

W wyniku ostatniego monitorowania procesów terminowość dostawy przesyłek do klientów wyniosła - 99,42 %, a zrealizowana była przez 66,24% kwalifikowanych dostawców.

 

Przewóz wszystkich przesyłek objęty jest odpowiednio ubezpieczeniem OC Spedytora lub OC Przewoźnika, dodatkowo możemy dokonać ubezpieczenia CARGO. Posiadamy otwarta polisę CARGO do kwoty 500 000,00 USD. Mamy możliwość zawarcia ubezpieczenia CARGO w czasie rzeczywistym.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą one m.in. do logowania się na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób. Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączyć, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić. Zamknij