Innowacyjne metody dla innowacyjnych przedsiębiorców

Gdy jesteś fanem innowacji i użyteczności, to jak najbardziej powinieneś przejrzeć ten artykuł i prześledzić www stronę dennert.pl/. Wykorzystujemy pionierskie metody, które z pewnością przypadną do gustu każdemu i posłużą na wiele lat. Prowadzimy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co stanowi pewnego rodzaju renomę. Rocznie ustanawiamy ponad 4,5 tysiąca przedsięwzięć. Co jest naszymi najsilniejszymi zaletami? Są to przede wszystkim:

  • rzetelność,
  • nienaganność.

Zwłaszcza zajmujemy się prefabrykowanymi domami i elementami betonowymi. Głównie jesteśmy w stanie pochwalić się odpowiednim i specjalistycznym wykonaniem stropów kanałowych typu Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma angażuje prawie pół tysiąca wykwalifikowanych pracowników, którzy rozdzieleni są na sześciu odmiennych terenach. Z uwagi na to my oferujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław i nie tylko.

Najodpowiedniejsza rodzinna firma z tradycją

Nasza firma dostępna pod adresem internetowym www.dennert.pl/ tworzy średniej wielkości przedsiębiorstwo z długoletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako profesjonalni dostawcy towarów przeznaczonych do rychłego, energooszczędnego i nowoczesnego budowania, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą klasę, jak również nasze 80-letnie doświadczenie w fachu. Na początku nasza firma stanowiła jedynie hurtownię materiałów budowlanych. Ale potem jej założyciele wymyślili sobie budowanie domów w sposób rychły i tani. Tak wytworzył się pomysł inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których stosowano jedynie bądź w większości ekologicznych artykułów. Dzięki temu nasza firma zrobiła się znana nie wyłącznie na obszarze Niemiec, ale także na całym świecie. Staliśmy się kreatorem specjalizacji budowlanej. Prefabrykacja elementów budowanych i wstawiennictwo inwestorów budowlanych, to właśnie pionierskie rozwiązania firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 r. skomponowano koncepcje piwnicy prefabrykowanej, a później rozbudowano ofertę o masywne domy prefabrykowane. Jednakże najwidoczniejszym popularnością cieszą się stropy kanałowe szczególnie ten typu Teriva albo Filigran. W 2010r. zostały one ocenione przez niezależne jury za przodującą innowację. Dowodzi to, że firma Dennert stale wybiega o krok na przód, jak również szuka coraz to nowszych i inteligentniejszych rozwiązań. To dzieje się oczywiście w siedzibie naszej firmy, jak i w pozostałych naszych lokalizacjach, ze względu na to ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym się od siebie nie różnią.

Nasza najciekawsza oferta oraz najpopularniejsze argumenty – stropy kanałowe

Nasza propozycja jest mocno obfita i każdy z całą pewnością wybierze sobie coś dla siebie bądź pełen pakiet, jaki pragnie wdrożyć w swoim domu, firmie. Szczególnie zajmujemy się na przykład schodami. Posiadamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i możemy zrealizować prawie każdą koncepcję. Oferujemy superszybki montaż, idealne wykończenie i dającą niesamowity efekt izolację akustyczną. Pochwalić możemy się wodoszczelną piwnicą gatunku base. Jest ona błyskawiczna w montażu, bezpieczna i przede wszystkim ekonomiczna. Zaiste do zrobienia jej używa się prefabrykowane elementy, które łączone są bezspoinowo z użyciem niepowtarzalnej techniki łączenia. Na wykonanie takiej piwnicy potrzebujemy zaledwie sześciu godzin, przy użyciu suchych części budowlanych oraz wyciętych wcześniej otworów okiennych oraz drzwiowych. Najmocniejszym plusem takiej piwnicy oczywiście poza krótkim czasem wykonania jest niezmiernie spora wodoszczelność. Ale naszym największym wynalazkiem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe dostarczane są na teren budowy jako suche fragmenty, odpowiednio wcześniej przygotowane do montażu. Są one niezmiernie wytrzymałe, z uwagi na to nie jest koniecznością wykorzystanie podpór do ich instalacji. Zastosować tutaj jesteśmy w stanie łączenia bezspoinowego, a zapewniają to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są bardzo nowatorskie i termoaktywne. Są one komponowane według indywidualnych potrzeb z zachowaniem konkretnych wymiarów. Dlatego nasze kanały stropowe są naszą największą dumą. Jakimi atutami możemy się pochwalić pomijając to? Są to szczególnie:

  • realizacja w fabryce,
  • logistyka,
  • zespół specjalistów,
  • współczesne budowanie.

Dzięki fabrykacji w fabryce domy naszych klientów wyróżniają się najwyższą jakością. Dzięki temu jesteśmy w stanie także zyskać na oszczędności energii i kosztów. Gdy chodzi o element logistyczny, to wszystkie wytworzone, gotowe przedtem części dostarczane są na plac budowy. Dlatego wystarczy tylko parę kursów pojazdów ciężarowych, a wszystkie konieczne, przyrządzone elementy będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu ekipie fachowców na prośbę klienta możemy skręcić części na miejscu w taki sposób, ażeby umożliwić terminowe i jak najprędsze zamknięcie budowy. Ale za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji ze stałym nadzorem jakości firma Dennert powoduje, że budowanie staje się całkiem przewidywalnym procesem.

Artykuł został zamieszczony przez zarządcę www strony stropy kanałowe.

Art. z Publikacjami

5 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *